Program lojalnościowy

Img 3071

ZABIEG - Peeling chemiczny na twarz

5000 pkt

Opis

ZABIEG – PEELING CHEMICZNY NA TWARZ

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA TWOJEJ SKÓRY

Zabieg kwasem chemicznym na twarz to jedna z najskuteczniejszych metod rozwiązywania problemów takich jak: trądzik, zaskórniki, przebarwienia, zmarszczki, wiotka skóra, blizny oraz bruzdy. Wystarczy wybrać odpowiedni kwas, aby peeling chemiczny był skuteczny i przyniósł oczekiwany efekt. To idealny zabieg dla KAŻDEGO!

SZEROKI ZAKRES OFERTY
W NEWLOOK’s każdy znajdzie odpowiedni kwas dla siebie. W gabinecie oferujemy produkty o działaniu odmładzającym, przeciwzmarszczkowym, rozjaśniającym, antybakteryjnym, odżywczym i wiele innych. Nasi kosmetolodzy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni kwas do peelingu chemicznego najlepszego dla Twojej skóry. Taka kuracja to zastrzyk młodości i piękna.

INTENSYWNE DZIAŁANIE W KRÓTKIM CZASIE
Peeling chemiczny wraz z pielęgnacją pozabiegową trwa około 30 minut. Możesz zrobić dla swojej skóry tak wiele w krótkim czasie. Działanie kwasów to intensywna regeneracja, odnowa i w niektórych przypadkach złuszczenie naskórka – co daje widoczny efekt wygładzenia, napięcia i ujędrnienia.

WIDOCZNA POPRAWA WYGLĄDU
Peeling kwasem chemicznym pierwsze efekty daje tuż po zabiegu – skóra jest napięta, gładka, martwy naskórek zostaje usunięty, wydzielanie serum jest ograniczone. W zależności od wybranego kwasu skóra inaczej reaguje, jednak w każdym przypadku rezultaty zabiegu są widoczne i znacznie poprawiają kondycję skóry. Twarz wygląda na młodszą, wypoczętą i jest pełna blasku.

Do wyboru jeden z peelingu oferowanych przez NEWLOOK's na twarz:
migdałowy, fitowy, mlekowy, glikolowy, salicylowy, laktobionowy, pirogronowy