Program lojalnościowy

Institute  zdjecia  sesja  2018.09  cialo  masaz klasyczny

ZABIEG - Masaż klasyczny

4000 pkt

Opis

ZABIEG - MASAŻ KLASTYCZNY

FANTASTYCZNY RELAKS DLA DUSZY I CIAŁA

Masaż klasycznyto najstarsza forma masażu, która nie tylko doskonale odpręża całe ciało, oczyszcza umysł, ale także ma zastosowanie lecznicze i pomaga w pozbywaniu się dolegliwości bólowych. Masaż klasyczny to prawdziwa chwila relaksu, podczas której rozluźniasz się, wyciszasz i nabierasz energii do działania.

Zdobyłeś 4000 punktów? Zapraszamy na MASAŻ KLASYCZNY.

WPŁYW NA CIAŁO
Klasyczna forma masażu pobudza układ limfatyczny, pokarmowy i krwionośny, dzięki czemu przyśpiesza przyswajanie substancji odżywczych i proces spalania materii. Masaż ma także ogromny wpływ na układ nerwowy – uspokaja i koi, pomaga zwalczyć stres i ciągłe napięcie. Poprawia pracę mięśni i ruchomość stawów. Nie zapominajmy o dobroczynny wypływie na jakość skóry: masaż klasyczny usuwa martwy naskórek i sprawia, że ciało wygląda atrakcyjnie.

DZIAŁANIE LECZNICZE
Warto dodać, że masaż klasyczny to również sposób na zwalczanie bólu, stanów zapalnych i usprawnienie działania całego organizmu. Stres, nerwy i ciągłe napięcie mogą być powodem bólu mięśni i stawów, który masaż skutecznie zwalcza. Wskazaniem do masażu klasycznego są także choroby reumatyczne, układu krążenia czy choroby zawodowe.

100% RELAKSU
Masaż klasyczny to czas tylko dla Ciebie. Cały zabieg opiera się na dotyku, lecz ma on dobroczynny wpływ nie tylko na ciało, ale także na psychikę. Relaksująca muzyka, pewne i umiejętne ruchy masażysty i kojący zapach wprowadzą się w stan błogości i odprężenia. Poczujesz więcej witalności, energii do działania i poprawisz nastrój. Wybierz chwilę wytchnienia dla siebie.