Program lojalnościowy

Facebooknewlooksinstitute

BON o wartości 100 zł

5000 pkt

Opis

BON O WARTOŚCI 100 ZŁ DO NEWLOOK’s INSTITUTE

WYBIERZ DLA SIEBIE NIEZAPOMNIANE CHWILE, KTÓRE TRWAJĄ...

Bon do wykorzystania w salonie na dowolną usługę lub produkt z naszej oferty. Ten prezent to możliwość dobrania zabiegu oraz kosmetyków indywidualnie do potrzeb Twojej skóry. Właśnie taka pielęgnacja jest bezcenna – dopasowana tylko dla Ciebie, zgodna z Twoim nastrojem, osobowością i wymaganiami skóry. Bon o wartości 100zł daje możliwość wyboru tego, co najlepsze. 

DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT
Masz już 5000 punktów? Gratulacje! Świetna robota! Zatem BON od NEWLOOK’s na kwotę 100zł może być idealnym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby. Możesz sprawić komuś radość i podarować wyjątkowe chwile, które trwają. Zadbaj o ukochaną osobę.

MĄDRY WYBÓR
Jeśli nie wiesz, który zabieg jest dedykowany dla Ciebie i nie masz pomysłu na wykorzystanie BONU od NEWLOOKs – zapytaj naszego specjalistę. Kosmetolodzy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję, a wybrany zabieg lub kosmetyk widocznie poprawi wygląd i kondycję skóry.

SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWOŚCI
BON o wartości 100zł otwiera przed Tobą długą listę zabiegów oraz produktów, które są na wyciągnięcie ręki. To krok naprzód do posiadania wymarzonego kremu, peelingu lub relaksu podczas morskiego rytuału lub pielęgnującego zabiegu. Pełen zakres naszych usług tylko dla Ciebie.