Program lojalnościowy

Img 3340

ZABIEG - Regulacja i Henna

500 pkt

Opis

ZABIEG – REGULACJA I HENNA

ZADBAJ O PERFEKCYJNE BRWI Z NEWLOOK’s

Piękne i zadbane brwi to atut każdej kobiety – dlatego za jedyne 500 punktów możesz odebrać prezent od NEWLOOK’s w postaci regulacji oraz henny Twoich brwi. Dokładność i symetryczność łuków brwiowych podkreślą owal twarzy, a świeży kolor doda kobiecości i przyciągnie spojrzenia. Wybierz zabieg dla uwodzicielskich brwi.

WYGODA I ELEGANCJA
Profesjonalna regulacja brwi przez kosmetyczkę to gwarancja dopasowania kształtu brwi oraz ich proporcji do Twojej twarzy. Dzięki temu uzyskasz pożądaną wielkość i długość. Aplikacja henny pozwoli natomiast cieszyć się intensywnym kolorem brwi na długo. Koniec z codziennym rysowaniem brwi kredką – henna rozwiąże problem jasnych i niewidocznych włosków.

KORZYŚCI ZABIEGU
Henna brwi czyli inaczej zafarbowanie włosków ma na celu nadanie nowego, świeżego koloru, ukrycie siwizny lub bardzo jasnych włosków, kształtowanie rysów twarzy i nadanie twarzy charakteru i wyrazistości. Jest to alternatywa dla standardowego makijażu, który jest krótkotrwały i wymaga ciągłych poprawek. Trwałość henny na brwiach utrzymuje się nawet do 3 tygodni.